Wybory Szkolnego Samorządu Uczniowskiego

Utworzono dnia 08.09.2020

Opiekun SU p. Magdalena Komorowska w pierwszym tygodniu nauki ogłosiła wybory nowych uczniowskich władz szkoły. Na kilka dni, na korytarzach zawisły plakaty promujące kandydatów z klas VI-VIII. W ostatnim dniu niektórzy postanowili zaprezentować się na przerwach młodszym kolegom osobiście, przedstawiając im swoje cele i zachęcając do poparcia swojej kandydatury. Po wyjątkowo krótkiej kampanii wyborczej, dn. 7 września uczniowie i pracownicy przystąpili do głosowania a 8.09. po podliczeniu głosów okazało się, że kampania bezpośrednia przyniosła najlepszy skutek. Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego na ten rok szkolny został demokratycznie wybrany Hubert Tomczak z kl. VII a w jego skład weszli także: Martyna Brzezińska (VI),  Nikola Kolasa (VII) oraz Lena Kulik  (VI). Gratulujemy i życzymy owocnej współpracy dla dobra szkoły.

Wybory do Samorządu Szkolnego

Utworzono dnia 11.09.2020, 19:26

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.