Szkoła Podstawowa w Bruku

Bruk 1, 82-440 Dzierzgoń

Witamy na naszej stronie BIP

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie

z RODO

Co oznacza skrót RODO?

Odnosi się on do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Jaki jest cel wprowadzenia RODO?

Podstawowym celem RODO jest ochrona podstawowych praw i wolności osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

Kto jest administratorem Twoich Danych osobowych?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku, Bruk 1, 82-440 Dzierzgoń.

Jaki jest cel przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych?

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby dopełnić obowiązków, które wynikają z przepisów prawa związanych z zakresem naszej działalności.

Kim jest inspektor ochrony danych osobowych w Szkole Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Bruku?

• imię i nazwisko IOD – Dariusz Klimowski

• e-mail: IOD@fioi.org,

• tel. 552394874,

• adres Kancelarii IOD: 82-300 Elbląg, ul. Kosynierów Gdyńskich 25.

Jakie masz prawa w zakresie przetwarzania danych osobowych przez Szkołę Podstawową im. Wandy Chotomskiej w Bruku?

Masz prawo:

• uzyskać dostęp do swoich danych,

• zażądać sprostowania Twoich danych osobowych,

Wnioski w sprawie realizacji Twoich praw dotyczących danych osobowych możesz złożyć:

• osobiście w Szkole Podstawowej im. Wandy Chotomskiej adres: Bruk 1, 82-440 Dzierzgoń

• elektronicznie na adres: IOD@fioi.org

• oraz listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych, 82-300 Elbląg, ul. Kosynierów Gdyńskich 25

We wniosku napisz, czego od nas żądasz (np. „Żądam dostępu do …”) oraz podaj dane, na podstawie których będziemy mogli Cię zidentyfikować (imię, nazwisko i PESEL).

Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych

• imię i nazwisko IOD – Dariusz Klimowski

• e-mail: IOD@fioi.org,

• tel. 552394874,

• adres Kancelarii IOD: 82-300 Elbląg, ul. Kosynierów Gdyńskich 25.

Utworzono dnia: 04.02.2016

Historia publikacji