Wigilia szkolna

Utworzono dnia 22.12.2018

21 grudnia, podczas szkolnej wigilii wszyscy delektowali się  świątecznym barszczykiem z uszkami oraz pierogami. Po posiłku klasa VIII  nieco stremowana niespodziewanym widokiem kamery lokalnych mediów przedstawiła jasełka. Choć co roku tradycyjnie w szkole można obejrzeć historię przyjścia Jezusa na świat, każda jej kolejna odsłona wnosi coś nowego. Wszystkie klasy począwszy od pierwszoklasistów zaprezentowały przygotowane kolędy i pastorałki. Także uczestniczki konkursu mikołajkowo świątecznego nareszcie mogły zaprezentować swoje wykonania piosenek przed koleżankami i kolegami ze szkoły. Rozstrzygnięty został także Konkurs Bożonarodzeniowy, w którym tak naprawdę trudno było o zwycięzcę. Wszystkie dekoracje świąteczne były piękne, więc wszyscy uczestnicy konkursu zostali uhonorowani drobnymi upominkami. Goście- pani Burmistrz Jolanta Szewczun oraz Sołtys- pan Mieczysław Link złożyli świąteczne życzenia. Pani Dyrektor po podziękowaniach za występy dzieci rozpoczęła łamanie się opłatkiem, podczas którego chyba najbardziej uwidocznił się klimat naszej małej „rodzinnej” szkoły. W całkiem świątecznym nastroju idziemy spędzić czas Bożego Narodzenia z naszymi rodzinami i odpoczywać, by powrócić do szkoły w Nowym Roku w pełni sił.

Wigilia szkolna

Utworzono dnia 22.12.2018, 13:42