Wernisaż

Utworzono dnia 30.10.2023

27 października nasza szkoła „skończyła” 75 lat. Postanowiono uczcić jubilatkę wystawą zdjęć i kronik szkolnych. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców Bruku i pracowników szkoły zgromadziliśmy bardzo dużo fotografii ze wszystkich lat. Kiedy zużyto setki szpilek i zdjęcia wisiały na swoich miejscach, w piątek o godzinie 18.00, nastąpiło uroczyste otwarcie. Na początku pani Dyrektor omówiła historię szkoły przedstawiając najważniejsze etapy jej działalności i zmiany jakie zachodziły na przestrzeni lat. Potem minutą ciszy uczciliśmy pamięć zmarłych pracowników naszej placówki. Następnie głos zabrali zaproszeni Goście. Kiedy skończyła się część oficjalna, wszyscy z wielką ciekawością oglądali zdjęcia szukając siebie, znajomych, kolegów z ławki. Przy okazji wspominano dawne czasy.  Często dało się słyszeć: „ a pamiętasz”… Można też było „ zwiedzić” budynek szkoły i zobaczyć, jak się zmieniła. Nie zabrakło pięknego tortu z logo szkoły i wielu innych smakołyków. Ich fundatorem było Stowarzyszenie Razem dla Bruku  Pyszne ciasta to prezent od Rodziców naszych uczniów. Czas płynął miło również dzięki muzyce, pięknie zaśpiewali naszym gościom obecni uczniowie i absolwenci. W imieniu społeczności szkolnej serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu tej uroczystości. Do zobaczenia za pięć lat, na osiemdziesiątych urodzinach.

Wernisaż

Utworzono dnia 30.10.2023, 08:37