Warsztaty: „Przeciwdziałanie Agresji”

Utworzono dnia 13.11.2017

13 listopada przyjmowaliśmy w szkole gości - panią Burmistrz Elżbietę Domańską i przewodniczącą Zespołu Interdyscyplinarnego przy Urzędzie Gminy Dzierzgoń - panią Monikę Hrynkiewicz, panią Justynę Szwarc - przedstawicielkę Sądu Rejonowego w Kwidzynie oraz przedstawiciela policji - dzielnicowego Mateusza Lepkę. Pani burmistrz przybyła do nas na chwilę, by wręczyć nagrodę klasie I, która zwyciężyła w konkursie: „Stop Przemocy!”. Pierwszoklasiści za najlepszy plakat wygrali wyjazd do kina (gratulujemy!).

Po części oficjalnej, goście w ramach projektu socjalnego ”Przemoc jest bezlitosna - Daj sobie pomóc - Pomagaj innym” przeprowadzili warsztaty dla klas IV - VII dotyczące przeciwdziałaniu agresji. Po wspólnych pracach i przemyśleniach, jak unikać i jak reagować wobec niewłaściwych zachowań w każdej postaci, dzieci pod kierunkiem organizatorów zajęć przygotowały REGULAMIN ANTYPRZEMOCOWY, którego zobowiązały się przestrzegać.

Warsztaty: „Przeciwdziałanie Agresji”

Utworzono dnia 13.11.2017, 20:09

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.