Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

Utworzono dnia 25.06.2023

W piątek, 23 czerwca 2023 roku w Szkole Podstawowej imienia Wandy Chotomskiej w Bruku, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Zanim jednak zabrzmiał ostatni dzwonek, uczestniczyliśmy we mszy świętej, którą na boisku szkolnym odprawił ksiądz Damian Tomczyk. Potem udaliśmy się do sali gimnastycznej na ceremonię rozdania świadectw i nagród. Prowadzące apel , Beata Pawlak i Oliwia Zambrzycka, przywitały zaproszonych gości:  panią Aleksandrę Kun, zastępcę burmistrza, panią Magdalenę Trzaska -sołtys Bruku, emerytowanych nauczycieli oraz rodziców przybyłych na uroczystość.

Najważniejszy moment dzisiejszego apelu. Pożegnanie absolwentów, jeszcze niedawno uczniów klasy ósmej. Po przemówieniu przewodniczącej Samorządu Szkolnego, Oliwii Zambrzyckiej przyszedł czas na nagrody. Nagrodę Burmistrza Dzierzgonia otrzymała Lena Kulik, a Nagrodę Dyrektora Szkoły Martyna Brzezińska i Nikodem Szczepański. Serdecznie gratulujemy. Następnie wychowawca, pan Sebastian Cierlicki wręczył nagrody i świadectwa pozostałym ósmoklasistom oraz podziękował rodzicom. którzy aktywnie włączali się w życie szkoły. Kacper Rawa z klasy VI w imieniu wszystkich uczniów pożegnał odchodzących., a jego koledzy wręczyli absolwentom drobne upominki. Na zakończenie tej części apelu nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru szkoły nowemu pocztowi w składzie: Maja Jasieniecka, Lena Wesołowska i Julian Skowroński. Dziękujemy panu Grzegorzowi Antonowiczowi za opiekę nad naszym pocztem sztandarowym. W drugiej części uroczystości wyróżniający się uczniowie z klas I-VI również otrzymali nagrody i świadectwa z czerwonym paskiem. Po odśpiewaniu hymnu rozeszliśmy się do klas. Po spotkaniu z wychowawcami zabrzmiał ostatni dzwonek. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

Utworzono dnia 25.06.2023, 20:53

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.