Ślubowanie klasy pierwszej

Utworzono dnia 12.10.2023

12 października odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klasy I. Wpisała się już ona na stałe w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców. Oprócz nich gościliśmy w szkole Panią Aleksandrę Kun wiceburmistrz Dzierzgonia, Panią sołtys Bruku - Magdalenę Trzaska oraz Przewodniczącą Rady Rodziców - panią Barbarę Chwesiuk. Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli odpowiedzieć na wiele trudnych pytań. Po zdaniu tego „egzaminu” mogli zostać pasowani na uczniów naszej szkoły. Tego doniosłego aktu dokonała Pani dyrektor Adrianna Pielak. Potem był czas na prezenty. Po zakończeniu tej części apelu Goście złożyli nauczycielom i pracownikom życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej.

Ślubowanie klasy pierwszej

Utworzono dnia 12.10.2023, 19:46