Mobilne miasteczko ruchu drogowego

Utworzono dnia 14.09.2020

Mobilne miasteczko ruchu drogowego udostępnione przez Urząd Gminy w Dzierzgoniu naszej szkole, służy zarówno uczniom, jak i mieszkańcom Bruku. Staramy się skrupulatnie wykorzystać ten czas, gdy rozłożone maty wraz ze znakami drogowymi znajdują się na naszym boisku. Młodsze dzieci uczą się bezpiecznego poruszania się w ruchu ulicznym, zwłaszcza korzystania z oznaczonych przejść dla pieszych. Starsi uczniowie, poruszając się na rowerach, przyswajają sobie w sposób praktyczny przepisy ruchu drogowego niezbędne do egzaminu na kartę rowerową. Także mieszkańcy Bruku w godzinach popołudniowych mogą korzystać ze swoimi młodszymi pociechami z rozłożonych plansz, bo nigdy nie jest za wcześnie na edukację o bezpieczeństwie naszych dzieci. Wszystkich prosimy jednak o poszanowanie wypożyczonego nam sprzętu.

Miasteczko ruchu drogowego

Utworzono dnia 14.09.2020, 18:25