Kawiarenka Walentynkowa

Utworzono dnia 20.02.2024
            Tym razem nie w same walentynki, ale w sobotę tuż po nich, 17 lutego, otworzyliśmy Kawiarenkę Walentynkową dla społeczności szkolnej i lokalnej ludności.
W przygotowanie imprezy, od dekoracji zaczynając a na przygotowaniu smakołyków kończąc, zaangażowało się wiele osób ze szkoły, świetlicy, stowarzyszeń działających w Bruku.
Menu obfitowało w same pyszności. Kelnerzy (nasi uczniowie) świetnie poradzili sobie w nowej roli, roznosząc upieczone przez nauczycieli i rodziców ciasta oraz pizzę w całości przygotowywaną na miejscu.
Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa i kiermasz książek, chociaż oferta książkowa dedykowana była raczej dla młodszych czytelników.
Oczywiście karaoke weszło już do tradycji naszej kawiarenki i tak było tym razem, ale oprócz odtwarzanych z laptopa nagrań, śpiewom towarzyszył także akompaniament na żywo. Była to okazja do wspólnie spędzonego mile czasu, rozmów, śpiewów albo do zrobienia niecodziennej fotografii.
Kawiarenkę odwiedziło sporo gości, w tym państwo Szewczunowie -  pani Burmistrz Dzierzgonia i pan Wicestarosta Powiatu Sztumskiego. Wśród przybyłych wyróżniały się seniorki biorące udział w karaoke. Panie zaskakują znajomością aż tylu utworów.
Zabawa była udana i chyba nikt z przybyłych nie wyszedł z sali rozczarowany.

Kawiarenka walentynkowa

Utworzono dnia 20.02.2024, 08:19

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.