Bal karnawałowy 2024

Utworzono dnia 25.01.2024
            Jak karnawał, to zabawa na całego! Po rozpoczęciu balu przez panią dyrektor, grupka dzieci z najmłodszych klas, dała pokaz przygotowanego podczas zajęć tanecznych, w których biorą udział na zajęciach w Żuławce Sztumskiej. Odpowiednie dekoracje, piękne stroje i dobre nastroje sprawiły, że wszyscy wspaniale się bawili. Zwłaszcza przy przebojach, które dzieci znały na pamięć i głośno śpiewały, nikt nie mógł usiedzieć na ławeczce. Obsługa sprzętu muzycznego z klasy VI nie zawiodła i serwowała muzykę odpowiadającą gustom dzieci i młodzieży. W przerwach między tańcami, można było uzupełnić płyny i posilić się owocami i ciasteczkami, bo przecież przy wysiłku fizycznym można pozwolić sobie na małe co nieco.
   Tylko najstarszym uczniom zabawa przeszła koło nosa, ponieważ brali udział w warsztatach w Dzierzgoniu.

Bal karnawałowy 2024

Utworzono dnia 25.01.2024, 21:18

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.