Październik 2012

Utworzono dnia 20.10.2012

Z kroniki szkolnej w Bruku

W październiku niewiele się działo, doszliśmy bowiem do wniosku, że dość leniuchowania i czas się wziąć do solidnej pracy. Znaleźliśmy go jednak trochę i wraz z innymi szkołami włączyliśmy się do akcji zbierania kasztanów, aby w ten sposób pomóc w ratowaniu chorych drzew. Zebrane przez nas trzy worki „pojechały” już do Dzierzgonia.

W dalszej części pozostałe informacje ...

10.10. – podczas Gminnego Turnieju Piłki Nożnej nasza ekipa zajęła III miejsce. Gdyby nie wspomnieć, że drużyny też były trzy, to nie byłoby źle.

11.10. – tego dnia odbyło się ślubowanie uczniów klasy I oraz apel z okazji DEN. Uroczystość przygotowały panie: Iwona Czertowicz, wych. kl. I, Ewa Antonowicz z kl. VI i Agnieszka Roszkowska z kl. III. Na początku przejęci i lekko wystraszeni pierwszoklasiści zdawali symboliczny egzamin przygotowany przez najstarszych wychowanków, potem podczas uroczystego ślubowania zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Następnie był czas na wiersze, piosenki i życzenia. Szkoda, że taki dzień jest tylko raz w roku.

23.10. – nie samą nauką człowiek żyje, więc tego dnia nasi uczniowie wzięli udział w Gminnym Turnieju Unihokeja. Z wielką dumą możemy poinformować, że drużyna chłopców zajęła I miejsce, dziewcząt-drugie. Zawodnikom i panu Sebastianowi gratulujemy.