Czerwiec 2013

Utworzono dnia 22.06.2013

Z kroniki szkolnej w Bruku – czerwiec 2013
27 maja – otrzymaliśmy wyniki sprawdzianu uczniów klas VI. Średni wynik naszej szkoły to 26, 31pkt. na 40 możliwych do zdobycia. Dla porównania podajemy, że średnia w kraju to 24,03,                                w powiecie 22,94, a w gminie Dzierzgoń – 24,57. Bardzo cieszymy się z tak dobrego rezultatu i gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom.
4 czerwca – z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla naszych uczniów uroczysty apel. Najpierw na korytarz wjechał pociąg z wiersza Tuwima „Lokomotywa”, który zabrał dzieci w krótką podróż. Potem nauczyciele wystąpili w programie Mam talent. Pani Olga i pani Ewa przygotowały program gimnastyczny z szarfą i skakanką, pani Halina zabrała nas w krainę czarów i magii, pani Ela grała na pianinie, pani Iwona tańczyła z kołem do hula – hop, a pani Dominika śpiewała.

14 czerwca – w szkole pusto i cicho, ani nauczycieli, ani dzieci. Część już wczoraj pojechała z panią Antonowicz i kolegami z Bągartu na trzydniową wycieczkę do Warszawy. Pozostali wybrali się dzisiaj do Trójmiasta. Mam nadzieję, że wszyscy wrócą zadowoleni, pełni wrażeń i że sprawdzi się przysłowie, iż podróże kształcą.

21 czerwca – rodzinne spotkanie  z okazji Dnia Matki i Ojca. Dzieci przygotowały program artystyczny a później zaprosiły rodziców do wspólnej zabawy i grillowania. Niestety, dokuczliwy upał sprawił że frekwencja nie dopisała, a i chęci do zabaw nie były zbyt wielkie.
28 czerwca – wreszcie wakacje. Cieszymy się bardzo wszyscy i nie wiadomo kto bardziej, czy my nauczyciele, czy nasi uczniowie. Z przyjemnością Państwa informuję, że Nagrodę Burmistrza Dzierzgonia ( przyznawaną w tym roku po raz pierwszy) dla najlepszego ucznia Szkoły Podstawowej w Bruku otrzymała Aleksandra Jasieniecka; średnia ocen 5,4, średnia pkt. na sprawdzianie 38 na 40 możliwych. Ponadto Ola pełniła funkcję przewodniczącej Samorządu Szkolnego i była członkiem Młodzieżowej Rady Gminy. Gratulujemy!
A oto najlepsi uczniowie naszej szkoły : Kamil Mątecki, Zuzia Jończy, Paulina Gałucha, Edyta Bober, Michał Mątecki, Wiktoria Lipińska, Adam Obarowski, Wojciech Bober, Wiktoria Mazurek, Adam Sołdaczuk, Patryk Pancer, Bartosz Górczyński, Sebastian Haber, Zuzia Antonowicz, Ola Jasieniecka, Oliwia Binkowska, Wiktoria Siecińska, Emilia Klemarczyk, Małgosia Tomaszewska, Kinga Link

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.