Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wycieczka klas I-III do kina

Utworzono dnia 19.03.2026

              Uczniowie młodszych klas pod opieką swoich wychowawczyń wybrali się autokarem do Elbląga. Niecodziennie mamy okazję wyjazdu do kina, toteż dobre nastroje dopisywały dzieciom podczas zbiórki w szkole, przejazdu autokarem i w oczekiwaniu na seans.

             Gdy uczniowie dotarli do kina Światowid i zajęli swoje miejsca w sali kinowej, nie mogli doczekać się projekcji filmu. „Hopnięci”- to film dedykowany młodszym odbiorcom, więc nikt się nie zawiódł. Film okazał się ciekawy i pełen humoru, dzięki czemu cieszył się dużym zainteresowaniem młodej publiczności. Nie brakowało śmiechu, ale także momentów, które skłaniały do refleksji.

             Po zakończeniu seansu, dzieci żywo dzieliły się wrażeniami i swoimi opiniami na temat aktorów, ciekawych scen i zawartych w filmie problemów. Czas spędzony poza szkołą stwarza możliwość do integracji z kolegami na innej płaszczyźnie, niż w szkolnej ławce, czy nawet podczas przerwy. Tak było i tym razem.

             Zarówno uczniowie, jak i opiekunowie wrócili do szkoły zadowoleni i pełni pozytywnych emocji, długo wspominając tę wyprawę. Wychowawczynie: p. Anna Grzywińska (organizatorka wycieczki), p. Agnieszka Roszkowska oraz p. Anna Stasiak zapewniały, że nasi podopieczni potrafią się kulturalnie zachować w miejscach publicznych i nie stwarzają problemów, które mogłyby narazić ich na niebezpieczeństwo w podróży ani poza naszą placówką.

 

Wyjazd do kina

Utworzono dnia 19.03.2026, 19:24

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2026 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny