KAWIARENKA WALENTYNKOWA
Szkolna kawiarenka walentynkowa od samego początku istnienia miała na celu integrowanie społeczności szkolnej ze środowiskiem- mieszkańcami i rodzinami naszych uczniów. Dodatkowo, to okazja do pozyskania środków na cele szkolne (na nagrody w konkursach, wydatki SU…).
Co roku wiele osób angażuje się w organizację tego przedsięwzięcia. Tak było i tym razem. Pracownicy szkoły i rodzice zapewnili odpowiedni wystrój i poczęstunek. Młodzież – obsługę sprzętu grającego. Natomiast fanty na loterię pozyskaliśmy także od innych przyjaciół szkoły, wśród których było kilku absolwentów, kilka firm i instytucji. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za pomoc.
Miła atmosfera, walentynkowe dekoracje, dźwięki muzyki – wszystko sprzyjało umówionym wcześniej, jak i tym niespodziewanym spotkaniom. Ciekawe rozmowy, dużo śmiechu podczas delektowania się pysznym ciastem, czy goframi, radość dzieci po wylosowaniu fantów na loterii… Wszystko to sprawiło, ze dwie godziny relaksu na koniec tygodnia minęło niczym mrugniecie oka. Gościom naszej kawiarenki na pewno trzynastego w piątek (ten piątek) nie będzie kojarzył się z pechem.
D Z I Ę K U J E M Y
WSZYSTKIM GOŚCIOM kawiarenki za wspólnie spędzony czas
i wsparcie szkolnej inicjatywy;
WSZYSTKIM, którzy upiekli lub dostarczyli ciasta i ciasteczka;
WSZYSTKIM, którzy dostarczyli fanty na loterię;
WSZYSTKIM, którzy włączyli się w przygotowanie, dekorowanie, obsługę imprezy i sprzątanie;

