Bal Karnawałowy z nutką romantyzmu…
Karnawał dobiega końca, pierwszy semestr nauki podsumowany, więc… czas na małe szaleństwo, na ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ!!!
12 lutego. Dekoracje już gotowe! Same się nie zrobiły, zatem dziękujemy dobrym duszkom, którym je zawdzięczamy. DJ-e za konsolą (Hubert i Wiktor) zapodają przygotowaną playlistę, kiwając do taktu głowami. Nogi, choć z pewną nieśmiałością, rwą się do tańca, więc trzeba wykorzystać te dwie godziny zabawy (czytaj: WOLNEGO OD LEKCJI!). Dla pokrzepienia sił wzmacniamy się pączkami (jakżeby inaczej, przecież to TŁUSTY CZWARTEK!). I jeszcze ten romantyczny akcent - POCZTA WALENTYNKOWA! Szkoła to miejsce, w którym rodzą się i kształtują przyjaźnie. Niektóre z nich trwają bardzo długo, inne krócej, ale zawsze miło jest powiedzieć drugiej osobie „Lubię Cię!” lub „Kocham Cię”. Niby nic, a zrobienie małej przyjemności cieszy i obdarowanego i obdarowującego.

