Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

Utworzono dnia 25.06.2018

22 czerwca - dzień, na który wszyscy uczniowie czekali z utęsknieniem - Zakończenie Roku Szkolnego. Nie wiadomo, czy podczas Mszy Świętej dzieci bardziej dziękowały za osiągnięte wyniki, czy za to, że za kilka chwil zaczną się wakacje. Uroczystość w szkole rozpoczęła pani dyrektor witając uczniów, rodziców i gości. Głos zabrali goście: pani A.Podlewska i p. M. Link. Pani Podlewska w imieniu E. Domańskiej wręczyła Nagrodę Burmistrza Dzierzgonia dla najlepszego ucznia w szkole, otrzymała ją Gabriela Tomczak z klasy V, która osiągnęła najwyższą średnią ocen. Nagroda Dyrektora, którą może otrzymać uczeń z wysokimi wynikami w nauce i wzorowym zachowaniem, udzielający się w pracy na rzecz społeczności szkolnej powędrowała do rąk Julii Tomczak z klasy VITytuł Sportowca Roku otrzymał drugi rok z rzędu Szymon Górczyński.

Nagrody za wyniki nauczania na forum szkoły odebrali od wychowawców najlepsi uczniowie w swoich klasach.  Wśród pierwszoklasistów byli to: Kacper Rawa, Maja Jasieniecka, Julian Skowroński, Igor Chwesiuk i Lena Wesołowska. W klasie III wyróżnieni zostali: Martyna Brzezińska, Krzysztof Łomiak, Lena Kulik, Nikodem Szczepański, Oliwia Neidowska, Oliwia Zambrzycka i Seweryn Ropiński.

W klasach starszych, świadectwa z biało-czerwonym paskiem otrzymali: Hubert Tomczak, Amelia Langowska i Nikola Kolasa z klasy IV, Gabriela Tomczak, Antonina Klemarczyk i Kacper Chwesiuk z klasy V, Agata Dordzik i Julia Tomczak z klasy VI oraz Edyta Bober i Paulina Gałucha z klasy VII.

Uroczysty apel stał się okazją do wręczenia nagród laureatom ostatnich konkursów i projektów: poetyckiego (G. Tomczak, P. Gałucha, K. Skurtys), historycznego (H. Tomczak, K. Mątecki, K. Gałucha, N. Kolasa), Akademii Przyjaciół Pszczół (G. Tomczak, A. Langowska, A. Pietrzak, Z. Madej, N. Kolasa).

Na zakończenie obejrzeliśmy występ w wykonaniu piąto- i trzecioklasistów, po czym wychowawcy w klasach rozdali pozostałe świadectwa i przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa, życząc podopiecznym udanych wakacji.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Utworzono dnia 24.06.2018, 20:57