XI Przegląd Twórczości Przedszkolnej i Szkolnej

Utworzono dnia 20.02.2020

Gminna Koalicja na Rzecz Rozwoju Bibliotek w Dzierzgoniu tegoroczny przegląd twórczości dzieci i młodzieży zadedykowała mowie ojczystej. W sali gimnastycznej przy ul. Zawadzkiego rozpoczęto spotkanie występem tanecznym pań z Tęczowego Przedszkola. Zaskoczeniem dla wszystkich były także prowadzące uroczystość- pani Daria Zima z dwiema uroczymi sześciolatkami, które wspaniale spełniły się w tej roli. Występowali kolejno przedstawiciele wszystkich placówek edukacyjnych w gminie a naszą szkołę zaprezentowała klasa VI. Występ bardzo podobał się publiczności, zwłaszcza muzyczne akcenty w nim zawarte. Wszyscy postarali się wypowiedzieć swoje kwestie wyraźnie i przekonująco, co wpłynęło na pozytywny odbiór całego przedstawienia. Klasę VI do występu przygotowali: p. E Sobocińska, p. S. Cierlicki oraz p. W. Szewczun. Organizatorzy stworzyli miłą atmosferę sprzyjającą integracji dzieci i młodzieży oraz przygotowali dla uczestników i widowni poczęstunek, w którym zwłaszcza dzisiaj, w Tłusty Czwartek nie mogło zabraknąć pączków. Dziękujemy za udaną imprezę i wspólnie spędzony czas.

XI Przegląd Twórczości Przedszkolnej i Szkolnej

Utworzono dnia 20.02.2020, 19:15

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.