Wycieczka do Centrum Nauki Experyment

Utworzono dnia 14.06.2019

13 czerwca 2019 roku odbyła się wycieczka do Centrum Nauki Experyment w Gdyni, która była nagrodą dla uczniów z grupy tanecznej naszej szkoły. W tym dniu na dzieci czekało sporo atrakcji. Uczniowie podróżowali pociągiem - niektórzy pierwszy raz. Była to świetna okazja do podziwiania krajobrazów naszego regionu. W Centrum Nauki sami, w bezpiecznych warunkach przeprowadzali eksperymenty i doświadczenia, badając zjawiska z różnych dziedzin nauki. Na warsztatach “Labirynt Światła" uczniowie zapoznali się z naturą światła, a także poznali tajemnice optyki. Wszystko było połączone świetną zabawą, dzięki czemu wszystkim dopisywały dobre humory. Organizatorem wycieczki była Pani Olga Sołdaczuk, a opiekunem Pani Ewa Antonowicz.

Centrum Nauki Experyment

Utworzono dnia 14.06.2019, 20:50