Wizyta - niespodzianka

Utworzono dnia 16.10.2018

W poniedziałek odwiedziła naszą szkołę Pani Irmgard Falk - była dyrektor szkoły w Bruku. Jej udziałem w roku szkolnym 1968-1969 było otwarcie nowego budynku szkoły w którym aktualnie się uczymy. Nasz gość - Pani Irmgard opowiadała o swojej pracy (uczyła matematyki i fizyki), ciepło wspominała swoich uczniów i współpracowników. Podczas zwiedzania naszej placówki, z rozrzewnieniem wracała do czasów, gdy wyposażano nowy wówczas budynek, gdy z uczniami i rodzicami wykonywano wiele użytecznych prac w samej szkole i wokół niej… Pani Falk ze swoją rodziną nie ukrywali zdumienia i radości, że zastali szkołę w tak kwitnącym stanie, taką zadbaną, piękną i czystą. Byłą dyrektor ucieszył widok Sali gimnastycznej, której nie było w tamtych czasach (Pani Irmgard wyjechała do Olsztyna w 1975 roku). Do uczniów, którzy mieli okazję Ją poznać skierowała słowa zachęty do nauki, która zaprocentuje w ich przyszłości, natomiast aktualna Pani dyrektor Dominika Kulik usłyszała słowa uznania i gratulacje za wzorcowe prowadzenie placówki. Były wspomnienia i łzy wzruszenia. Pani Irmgard mile zaskoczyła nas swoją wizytą. Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Wizyta - niespodzianka

Utworzono dnia 16.10.2018, 21:44

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.