Szkolny Bal Karnawałowy

Utworzono dnia 31.01.2020

31 stycznia odbył się Szkolny Bal Karnawałowy. Przygotowano odpowiednią dekorację górnego korytarza i po trzech lekcjach rozpoczęła się impreza. Zazwyczaj potrzeba trochę czasu, by wszyscy włączyli się do zabawy, lecz nie tym razem! Od pierwszego nagrania, cała szkoła trzęsła się w posadach za sprawą muzyki z głośników i kilkudziesięciu gardeł, gdy uczniowie tańcząc, śpiewali ulubione utwory. Niewątpliwie stało się tak za przyczyną naszych szkolnych DJ- ów: Łukasza, Mariusza i Krystiana, którzy przygotowali popularne wśród młodzieży przeboje. Uczniowie nieprzerwanie okupowali parkiet z jedną tylko przerwą na regenerację sił przy klasowym poczęstunku. Przeprowadzono też kilka zabaw, podczas których szczególnie dało się zauważyć, jak dobrze zintegrowane są klasy starsze z młodszymi kolegami. Zdaniem wszystkich uczestników była to najlepsza zabawa spośród dotychczasowych.

Utworzono dnia 31.01.2020, 17:43