Sprzątanie Świata

Utworzono dnia 21.09.2020

Posprzątać świat? To oczywiście zadanie przekraczające możliwości uczniów nie tylko naszej szkoły, ale… Jeśli zaczniemy od siebie? Jeżeli podniesiemy papierek, plastikową butelkę? Jeżeli zaczniemy od swojego najbliższego otoczenia i każdy z nas tak postąpi, możemy naprawdę zmienić świat na piękniejszy.

Do takiego właśnie sposobu myślenia i działania zachęcała nas dzisiaj klasa IV ze swoją wychowawczynią p. Haliną Jankowską Wójcik. Czwartoklasiści w trosce o ochronę środowiska, podczas krótkiego występu wspomnieli między innymi o zagrożeniach naszej planety oraz przypomnieli zasady segregowania odpadów. Ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią, nie wyszliśmy w tym roku poza teren szkoły, dlatego, gdy większość uczniów wróciła na lekcje, klasa IV, III i II posprzątały teren wokół naszej placówki. Wszystkich zachęcamy do ich naśladowania.

Sprzątanie Świata.

Utworzono dnia 21.09.2020, 19:06