Programujemy

Utworzono dnia 26.11.2018

Za nami już sporo zajęć w ramach projektu Koder Junior Szkoła Mistrzów Programowania. Tym razem lekcja: „U wodza Indian” odbyła się z udziałem konsultantki przydzielonej nam przez organizatorów programu. Jak podkreślały panie Iwona Czertowicz i Maria Chrześcijańska, Pani konsultantka okazała się osobą bardzo kompetentną w temacie programowania i ma wspaniałe podejście do dzieci. Uczniowie I jak i II klasy pięknie współpracowały z panią konsultantką, z ochotą i zaciekawieniem wykonywały polecenia i poczyniły spory postęp w umiejętnościach programowania na podstawie wciągającej gry Scottie Go! Przed nimi jeszcze dużo nauki (zabawy). By pomóc sympatycznemu kosmicie- Scottie’mu powrócić do domu, uczniowie muszą pogłębić swoje umiejętności kodowania. Życzymy więc ciekawych zajęć.

Programujemy

Utworzono dnia 26.11.2018, 20:46