Pan Policjant w naszej szkole

Utworzono dnia 23.09.2020

W środę 23 września gościliśmy przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Sztumie. Każdego roku przypominamy dzieciom o zasadach bezpieczeństwa, szczególnie podczas poruszania się po drodze do i ze szkoły. Któż lepiej może wyłożyć ten temat, jak nie pan Policjant? Gość odwiedził najmłodszych uczniów z przygotowaną pogadanką, lecz sam także był mile zaskoczony wiedzą uczniów. Pierwszoklasiści zrobili duże wrażenie na przedstawicielu komendy, zarówno wiedzą na temat bezpieczeństwa, jak i śmiałymi odpowiedziami na pytania pana policjanta. Niestety ze względów bezpieczeństwa (tym razem epidemiologicznego) nie można było obejrzeć radiowozu od środka, ale na osłodę wykonano pamiątkowe zdjęcia z policyjnym autem w tle. Uczniowie w podziękowaniu za miłe i jakże użyteczne spotkanie wręczyli laurkę i zaśpiewali piosenkę naszemu Gościowi.

Pan Policjant w naszej szkole

Utworzono dnia 23.09.2020, 18:55

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.