Ósma klasa na wspólnym wyjeździe

Utworzono dnia 12.06.2019

Uczniowie klasy ósmej, którzy już niedługo będą musieli rozstać się ze swoimi koleżankami i kolegami ze szkolnej ławki, mieli okazję od 3 do 5 czerwca pobyć w swoim gronie podczas trzydniowego biwaku. Na wypoczynek pojechali do Fabryki Przygody w Przywidzu pod opieką wychowawcy - p. Sebastiana Cierlickiego oraz p. Magdaleny Komorowskiej. W ośrodku czekały na nich wspaniałe atrakcje: budowali tratwę, na której przeprawiali się przez jezioro, grali w gry terenowe, pokonywali tor przeszkód. Sympatyczne przewodniczki, panie Klementyna i Agnieszka, poprowadziły także zajęcia na strzelnicy, ucząc naszą młodzież (a także wychowawców) strzelać z łuku i pistoletów. Po ciekawych zajęciach, można było pochlapać się wodą nad jeziorem, czemu sprzyjała wspaniała pogoda, albo posiedzieć z przyjaciółmi przy ognisku, piekąc kiełbaski. Wyjazd należał do tych bardzo udanych a jego uczestnicy długo będą go miło wspominać.

Ósma klasa na biwaku

Utworzono dnia 12.06.2019, 19:40