Utworzono dnia 09.11.2019

8 listopada, uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości krótkim wprowadzeniem rozpoczęła pani dyrektor Dominika Kulik. Na komendę przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewaliśmy cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego dołączając tym samym do ogólnopolskiej akcji: „Szkoła do Hymnu”. Z satysfakcją zaobserwowaliśmy, ze nawet wśród pierwszoklasistów są uczniowie, którzy znają nasz hymn w całości. Chórek szkolny, przedstawiciele VII klasy oraz pierwszoklasistka - Antosia przypomnieli trudną i długą drogę naszej ojczyzny do odzyskania wolności w montażu słowno-muzycznym przygotowanym przez p. Ewę Antonowicz. Wagę tego wydarzenia zaakcentowaliśmy odświętnymi strojami i stosowną dekoracją. Jeszcze tylko zawiesimy narodowe flagi na budynku szkolnym i jesteśmy gotowi na świętowanie 11 listopada.

Utworzono dnia 09.11.2019, 22:29