Utworzono dnia 15.09.2018

Od pięciu lat 15 września obchodzi się International Dot Day. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, bibliotekarze na całym świecie organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty i je zaprezentować. Motywem przewodnim jest kropka.

W tym roku  po raz pierwszy został zorganizowany Dzień Kropki w naszej szkole. Razem z uczniami na świetlicy obejrzeliśmy film, a dziewczynki założyły ubrania w kropki. W wielkich kropkach napisaliśmy hasło „Wszystkie dzieci są zdolne i wszystkie zasługują na to, aby w nie wierzyć”.  Mieliśmy również  okazję porozmawiać o tym, co to znaczy pięknie żyć. Organizatorem była Pani Olga Sołdaczuk.