Konkurs piosenki w Starym Dzierzgoniu

Utworzono dnia 07.12.2018

W Gminnym Centrum Kulturalno Bibliotecznym w Starym Dzierzgoniu, 7 grudnia odbył się Konkurs Piosenki Zimowej i Świątecznej. Kilka naszych uczennic stanęło w szranki z rówieśnikami reprezentującymi szkoły z powiatu (i nie tylko) oraz ogniska muzyczne działające przy domach kultury. Oliwia Zambrzycka (IV kl.), Nikola Kolasa (V), Amelia Langowska (V) i Gabrysia Tomczak (VI) konkurowały w dwóch kategoriach wiekowych prezentując wysoki poziom. Mimo ogromnego uznania publiczności, tylko Nikola zdobyła wyróżnienie. Choć nasze uczestniczki jak i pani Olga Sołdaczuk, która pięknie przygotowała dziewczęta były niepocieszone, będzie okazja zaprezentować niebawem swoje umiejętności na forum szkoły podczas wigilii szkolnej.

Konkurs Piosenki Mikołajkowej

Utworzono dnia 07.12.2018, 19:22

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.