Utworzono dnia 24.04.2018

Nie trzeba chyba już dzisiaj nikogo przekonywać, jak ważna jest dbałość o nasz ekosystem, jednak zawsze i wszędzie należy wykorzystywać okazje do promowania postaw proekologicznych i to od najmłodszych lat. Międzynarodowy Dzień Ziemi stał się świetną ku temu okazją. Krótki występ 23 kwietnia poświęcony tej ważnej tematyce z udziałem klasy IV oraz Julii z klasy VI i dziewcząt z VII przygotowały panie Halina Jankowska- Wójcik i Olga Sołdaczuk. Równie ważną częścią obchodów tego dnia w naszej szkole stało się sadzenie krzewów ozdobnych wokół naszej szkoły, co też uczyniliśmy z wielkim zapałem. Mieliśmy jeszcze szczere chęci posprzątać naszą ziemię w pobliżu szkoły, lecz natura uznała, że trzeba podlać świeże roślinki i pogoniła nas deszczem na lekcje.

Utworzono dnia 24.04.2018, 06:06