DZIEŃ MATKI

Utworzono dnia 26.05.2020

26 maja został rozstrzygnięty szkolny konkurs poetycki: „M- jak Mama, Maryja, Maj…” Nikt już nie pamięta, która to edycja konkursu, ale co roku nowi twórcy próbują swoich sił i talentów w pięknej, choć niełatwej twórczości lirycznej. W tym roku, przymusowy pobyt w domach nie nastroił poetycko zbyt wielu osób, ale w twórczości przecież nie chodzi o ilość… Komisja w składzie: Krystyna Pawlak i Elżbieta Sobocińska (organizator konkursu), za najpiękniejszy uznały wiersz Leny Kulik z klasy V pod prostym tytułem: „Mama”. Wyróżnienia dla: Julii Grabowskiej z klasy V, Nikoli Kolasy z klasy VI oraz Antoniny Klemarczyk, Kamili Gałuchy i Sylwestra Parafińskiego z klasy VII. Wiersze tych uczniów dedykujemy wszystkim MAMUSIOM z okazji Ich święta.

Dzień Matki - wiersze

Utworzono dnia 26.05.2020, 13:32

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.