Bal Absolwentów

Utworzono dnia 26.11.2018

24 listopada w Sali Finezja odbył się Bal Absolwentów Szkoły Podstawowej w Bruku z okazji 70-lecia szkoły. Przybyli absolwenci, którzy mieszkają w najbliższej okolicy, ale i tacy, którzy specjalnie na tę okazję przyjechali z daleka. Wszystko po to, by spotkać kolegów ze szkolnej ławki i byłych nauczycieli. Niektórzy umawiali się wcześniej na to spotkanie na forach społecznościowych i telefonicznie a inni  mile zaskoczyli swą obecnością znajomych. Wśród wspomnień i tańców bawiliśmy się do białego rana, żałując, że nie wszyscy klasowi koledzy i koleżanki mogli się tu zjawić. Do tańca i do zabaw jak za szkolnych lat przygrywał DJ Drut a pracownicy lokalu zasypali nas wielością i różnorodnością potraw. Bal z całą pewnością należał do bardzo udanych, za co dziękujemy wszystkim przybyłym a zwłaszcza przewodniczącej komitetu organizacyjnego, pani Barbarze Chwesiuk i jej współpracownikom.