Utworzono dnia 29.11.2018

Czemu 29 listopada uczniowie częściej niż w inne dni podczas lekcji spoglądali na zegary? Otóż  nie mogli doczekać się godziny 12.00, by zacząć zabawę andrzejkową! W wyznaczonym czasie w szkole (i okolicy) rozbrzmiała muzyka i zaczęły się tańce, konkurencje i andrzejkowe wróżby. Pani Magdalena Komorowska oraz pan Sebastian Cierlicki ze swoimi podopiecznymi zadbali o odpowiednie dekoracje i oprawę muzyczną. Klasa VIII znów sprawdziła się w roli wodzirejów a kilku wróżów i wróżek przepowiadało za pomocą losów, kart, wyliczeń a nawet koła fortuny, co nas czeka w bliższej i dalszej przyszłości. Zabawa taneczna z przerwami na słodki poczęstunek trwała aż do odwozów i dostarczyła wszystkim dużo radości.

Andrzejki 2018

Utworzono dnia 29.11.2018, 20:11