3 września 2019

Utworzono dnia 04.09.2019

Samorząd Uczniowski w akcji!

Ledwie przestąpiliśmy progi szkoły w rozpoczynającym się roku szkolnym, a reprezentanci wybrani w czerwcu razem z opiekunem Samorządu Uczniowskiego - panią Magdaleną Komorowską już wzięli się do pracy. Kontynuujemy „Zakręconą akcję” - już na dolnym korytarzu stanął nowy pojemnik na zakrętki od butelek (akcja charytatywna). Tuż obok sekretariatu, dzięki przychylności sponsorów pojawiło się „Pudło Nie Nudno!” ze sprzętami sportowymi do zabaw w czasie przerw. Na górnym holu natomiast znajduje się pojemnik na akcję „Kreci mnie czytanie”, który oczekuje na zapełnienie ulubionymi książkami, czasopismami, komiksami… Przeczytane książki można udostępniać kolegom, którzy będą chcieli poczytać na przerwach lub wypożyczyć je do domu na jakiś czas. Gratulujemy pomysłów i czekamy na następne.

Podsumowanie konkursu "Niesamowity świat higieny jamy ustnej"

W ubiegłym roku szkolnym pisaliśmy o projekcie prozdrowotnym „Niesamowity świat higieny jamy ustnej", w którym wzięli udział ówcześni pierwszoklasiści. W naszej szkole akcję pilotowała pani Magdalena Komorowska. Organizatorzy projektu Blend-a-med i Oral-B® podsumowali wszelkie działania uczestników i nagrodzili naszych uczniów zestawami przyborów do higieny jamy ustnej.   3 września nagrody zostały wręczone aktualnej klasie II wśród oklasków koleżanek i kolegów z pozostałych klas. Gratulujemy sukcesów i nabytych umiejętności, które pomogą w przyszłości uniknąć bólu zębów!

3 września 2019

Utworzono dnia 04.09.2019, 22:16