29.11.2017r. Warsztaty o zagrożeniach. Szkolne Andrzejki.

Utworzono dnia 29.11.2017

Warsztaty o zagrożeniach

Kilka dni wcześniej mamy i ojcowie dzieci ze szkoły w Bruku podczas Zebrania Rodziców wysłuchali pogadanki specjalisty o zagrożeniach niebezpiecznymi substancjami a dzisiaj,                 29 listopada udział w zajęciach na ten temat wzięły VI i VII klasa. Przedstawicielka Straży Granicznej chor. sztab. Karolina Urbanowska w ramach działań prewencyjnych przeprowadziła z uczniami warsztaty dotyczące szkodliwości substancji narkotycznych i dopalaczy. Pracownica SG przygotowała dla młodzieży prezentację z obszernymi wyjaśnieniami na temat skutków zdrowotnych i wszelkich innych poważnych konsekwencji zażywania tego typu substancji. Uczniowie poważnie podeszli do tematu i zadali specjalistce wiele pytań, na które uzyskali rzetelne, wyczerpujące odpowiedzi.

Andrzejki

29.11.2017r. odbyły się Szkolne Andrzejki, które przygotowali p. Magdalena Komorowska        i p. Sebastian Cierlicki. W takie dni dozwolone są w szkole słodycze, bo jesteśmy w stanie spalić bardzo dużo kalorii podczas różnego rodzaju tańców i konkursów. Nie obyło się oczywiście bez wielkiej ilości wróżb, które jak zwykle przyjmowaliśmy z przymrużeniem oka. Najwięcej radości przysporzyło wszystkim współzawodnictwo w konkursie muzycznym, przeprowadzonym przez      p. Olgę Sołdaczuk. Uczniowie bezbłędnie rozpoznawali utwory muzyczne zarówno po pierwszych dźwiękach, jak i po ilustracjach do piosenek. A w nagrodę można było zaśpiewać lub zatańczyć do rozpoznanej melodii. Była też piosenka, której słowa lepiej znali nauczyciele, może dlatego, że troszkę starsza… Zabawa należała do bardzo udanych.

GALERIE:

Warsztaty o zagrożeniach

FOTO-BUDKA

Andrzejki 2017

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.