2 września 2019

Utworzono dnia 02.09.2019

2 września Rok Szkolny rozpoczął się Mszą Świętą w kaplicy w Bruku i uroczystym apelem w szkole. Placówka wygląda jak nowa, gdyż podczas wakacji została odnowiona cała elewacja. Pani dyrektor Dominika Kulik powitała uczniów, rodziców i pracowników szkoły oraz gości. W szczególny sposób zwróciła się do pierwszoklasistów rozpoczynających przygodę ze szkołą oraz do kilku nowych uczennic w starszych klasach. Poinformowała także wszystkich o zmianach w kadrze nauczycielskiej. W tym roku pani Olga Sołdaczuk przeniosła się do szkoły w Malborku, dlatego muzyki i plastyki będzie nauczał p. Władysław Szewczun, panią Agnieszkę Piotrowską na lekcjach chemii zastąpi pani Monika Chrzuszcz a pierwszą klasę poprowadzi p. Katarzyna Prażmo.

Po ogólnym spotkaniu, był jeszcze czas na powitania z dawno niewidzianymi kolegami i wychowawcami w klasach. A od jutra zabieramy się do nauki… ale nie tylko! Już 6 września w ramach cyklu: „Spotkanie z ciekawym absolwentem naszej szkoły” odwiedzi nas pani Ewa Bilicka z domu Sławińska, autorka książki pt.: „Zabierz mnie do domu”.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Utworzono dnia 02.09.2019, 19:13